Giełda pracy

kierowca C+E

Zatrudnię kierowcę kat. C+E, kierunek Turcja. Telefon kontaktowy 15 822-04-69

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E. Zainteresowanych proszę o kontakt 606 92 72 60

kierowca D

Zatrudnię kierowcę z kategorią "D" i kartą kierowcy.
Więcej informacji pod nr telefonu: 603-941-349

sprzedawca / Skopanie

Zatrudnię kobietę na stanowisko sprzedawcy w sklepie spożywczym w Skopaniu. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności. Tel. 883 930 160 od godziny 8 do 15.

Sprzedawca pokryć dachowych oddziały : Sandomierz , Stalowa Wola

Firma zatrudni na stanowisko :
- Sprzedawca pokryć dachowych oddziały : Sandomierz , Stalowa Wola.
Zakres obowiązków :
• aktywne poszukiwanie odbiorców
• nawiązywanie i prowadzenie współpracy z firmami wykonawczymi
• prowadzenie negocjacji handlowych
• pomiary, kosztorysowanie i sprzedaż produktów
Wymagania stawiane kandydatom :
• wykształcenie minimum średnie
• gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kat. B
• dyspozycyjność
• łatwość nawiązywania kontaktu
• umiejętność argumentacji i negocjacji
• umiejętność radzenia sobie ze stresem
• obsługa komputera (MS Office)
Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• atrakcyjny system wynagrodzeń stała pensja + prowizja od sprzedaży
• stałą pracę i możliwość rozwoju zawodowego
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres mailowy: biuro@cisowski.com.pl ewentualnie składać w oddziałach firmy: Sandomierz ul. Przemysłowa 3, lub Stalowa Wola ul. Przemysłowa 11.

opiekun osób starszych /Niemcy , Anglia

Promedica24 zatrudni Opiekunki/ów osób starszych do Niemiec i Anglii. Odwiedź nas w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 3/2 lub zadzwoń 506 289 101 a dowiesz się więcej www.promedica24.com.pl

PIT-11 w PUP Tarnobrzeg

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu uprzejmie informuje, iż w siedzibie Urzędu przy ul. 1 Maja 3 wydawane są Informacje o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11 dla osób, które w 2014 r. pobierały z tutejszego urzędu świadczenia pieniężne.
Powyższa informacja nie dotyczy osób, które otrzymywały w 2014 r. stypendium stażowe lub szkoleniowe współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, które nie podlega opodatkowaniu.
Informacje PIT-11 wydawane są w pokoju nr 14, kontakt telefoniczny: 15 823 00 30 wew. 132.

Ogłoszenia i komunikaty

OFERTY PRACY z powiatowych Urządów Pracy:

- w Mielcu : http://www.pup.mielec.pl/klient/oferty_pracy.html

- w Nisku : http://pupnisko.pl/oferty

- w Sandomierzu : http://www.pupsandomierz.pl/strona-2-oferty_pracy.html

- w Stalowej Woli : http://www.pupstalowawola.pl/oferty_pracy/oferty_pracy_rynek_lokalny.html

Jak zamieścić ogłoszenie?

Oferty pracy emitowane są w audycji „Giełda Pracy” od poniedziałku do piątku w dni robocze                               o godz. 10:30 oraz 14:30.

Ogłoszenie zostanie wyemitowane po wpłacie na konto :

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg  nr 10 1240 2744 1111 0000 3991  0758.

Treść ogłoszenia oraz dane firmy potrzebne do wystawienia faktury można przesłać e-mailem sekretariat@leliwa.pl

Ogłoszenie powinno zawierać do 20 słów : w tym  nazwę pracodawcy (niekoniecznie), wymagania stawiane kandydatom oraz kontakt (numer telefonu lub adres, mail ). Treść ogłoszenia nie może zawierać informacji, które łamałyby zakaz nierównego traktowani ze względu na wiek, płeć, niepełnosprawność.

Koszt jednodniowej emisji wynosi 20,00 zł  ( netto 16,26 zł) . Jeśli ogłoszenie emitowane jest przez kilka dni, to koszt emisji jest wielokrotnością kwoty 20,00 zł. Rabatów za emisje ogłoszeń w giełdzie nie stosujemy. Wystawiamy faktury VAT.

W przypadku przesłania ogłoszenia o dłuższej treści, oraz  zawierającego reklamę pracodawcy lub jego produktów redakcja zastrzega sobie prawo do skrócenia i zmiany treści emitowanego ogłoszenia.