Sport

Stalowa Wola: Stal zremisowała z Polonią
Radio Leliwa | 28.05.2017

Stal Stalowa Wola zremisowała w Bytomiu 1:1 z tamtejszą Polonią. Najpierw w 63 minucie rzut karny dla Stali wykorzystał Adrian Gębalski, potem w 74 minucie wyrównującego gola strzelił Piotr Ceglarz. Po meczu 33. więcej

Stalowa Wola: 'Stal' Stalowa Wola na Górnym Śląsku powalczy o kolejne 3 punkty.
Radio Leliwa | 27.05.2017

Dziś 'Stal' Stalowa Wola walczy na wyjeździe o kolejne 3 punkty. W ostatnim meczu wyjazdowym tego sezonu zielono-czarni spotkają się na bytomskiej murawie z tamtejszą 'Polonią'. Wygrana w Bytomiu dałaby 'Stali' pe więcej

Mielec: Założyliśmy sobie cel
Radio Leliwa | 26.05.2017

W niedzielę o 12:30 Stalowcy zagrają w Tychach z tamtejszym GKS-em. To podobnie jak zespół z Mielca beniaminek, który jednak jeszcze musi drżeć o utrzymanie. Mielczanie deklarują, że jadą do Tychów po kolejne wyjazd więcej

Piłka nożna: Siarka Tarnobrzeg zagra z drużyną ROW Rybnik
Dominik Siatrak | 26.05.2017

ROW Rybnik będzie przeciwnikiem drugoligowej 'Siarki' Tarnobrzeg w najbliższym meczu drugiej ligi piłkarskiej. Dla tarnobrzeskiej drużyny będzie to ostatnie spotkanie przed własną publicznością w tym sezonie rozgryw więcej

Mielec:   Wyjazd po kolejne punkty