Sport

Mielec:   Mistrz Polski przyjeżdża do Mielca
Radio Leliwa | 19.09.2017

Mielec: Mistrz Polski przyjeżdża do Mielca

W niedzielę mieleccy szczypiorniści rozegrali w Kaliszu bardzo nieudany mecz z tamtejszym MKS -em, przegrywając z nim 30:27. Jak mówi zawodnik mielczan Piotr Krempa wygranej Kaliszan pomogli kibice. więcej

Mielec: Jestem dumny ze swej drużyny
Radio Leliwa | 18.09.2017

Wynikiem 3:2 zakończyło się niedzielne spotkanie pomiędzy drużynami FKS Stal Mielec a GKS Katowice. Prowadzenie dla Stali uzyskał już w drugiej minucie Krzysztof Kiercz. Jeszcze przed przerwą podwyższyli je Michał więcej

Region: Sportowe zmagania.
Radio Leliwa | 17.09.2017

W sobotnim meczu drugiej ligi piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg wygrała u siebie z Miejskim Klubem Sportowym Kluczbork 4:0 a Stal Stalowa Wola zremisowała na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:1. A dziś w meczu dziewiątej kole więcej

Mielec: Meczowe rozgrywki
Radio Leliwa | 15.09.2017

W niedzielę o 12.30 FKS Stal Mielec będzie podejmować u siebie na Solskiego drużynę GKS Katowice. O przygotowaniach do spotkania mówi szkoleniowiec Biało Niebieskich , Zbigniew Smółka. więcej

Stalowa Wola: Stal jedzie do Puław po trzy punkty

Po zwycięstwie nad Wartą Poznań Stal Stalowa Wola już w te sobotę zagra o kolejne punkty. Tum razem na wyjeździe w Puławach spotka sie na murawie z tamtejszą Wisłą. Ostatni raz zespoły grały ze sobą wiosną ubiegłego więcej