Sport
autor: Radio Leliwa | 19.03.2014

Mielec: Piłkarze spotkają się w OREW.

Mielec: Piłkarze spotkają się w OREW.
W czwartek, Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Mielcu będzie gościł piłkarzy FKS Stal Mielec. Jednym z celów tego niecodziennego spotkania jest integracja społeczna dzieci i młodzieży z upośledzeniem umysłowym, łamanie stereotypów na temat niepełnosprawności intelektualnej a także podziękowanie dla FKS Stal Mielec za włączenie się w promocję projektu 'Weekendowe wsparcie dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin”, biorącego udział w konkursie Fundacji Aviva 'To dla mnie ważne”. Mówi dyrektor placówki Urszula Występek.
Organizatorzy spotkania zaplanowali konkurencje sportowe z udziałem piłkarzy klubu FKS Stal Mielec, wychowanków i pracowników OREW, quizy dla piłkarzy dot. wiedzy Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego i Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło Mielec. Jak zaznacza dyrektor placówki dla ośrodka będzie to wielkie i radosne wydarzenie.
Inicjatorką, która zapoczątkowała współpracę z klubem FKS Stal Mielec jest pracownik ośrodka Patrycja Kardyś. (Tomasz Łępa)
Copyright © 2013 Radio Leliwa
Created by EFEKT Biuro Promocji i Reklamy