Zapowiedzi
autor: Aneta Bochnak | 07.11.2017

Mielec: "work in … ", "Osobowość mnoga" - prezentacje studentów PWST w Krakowie - Wydział Teatru Tańca w Bytomiu

Mielec: "work in … ", "Osobowość mnoga" - prezentacje studentów PWST w Krakowie - Wydział Teatru Tańca w Bytomiu

Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego „Kontrasty” na mieleckiej scenie zaprezentują się studenci PWST w Krakowie, Wydział Teatru Tańca w Bytomiu.

18.11.2017 rok, godz.19:00, sala widowiskowa DK SCK w Mielcu

Wstęp wolny

 

„ work in …” Choreografia i wykonanie: Karolina Kardasz

Czy na pozór niespójne działania mogą stworzyć jedność? Czy zawsze wszystko jest przemyślane, czy czasem wygrywa przypadek? „work in...” to praca zbudowana na przypadkowości, rządzi impuls, pierwsza myśl, pierwsze skojarzenie. To praca nieustannie zmieniająca się. Czy zdajemy sobie sprawę jak często naszym życiem rządzi przypadek? A jednak wszystko zdaje się być spójne....

"Osobowość mnoga" autorzy i wykonawcy: Agata Jędrzejczak i Joanna Kremer muzyka - Tomasz Bauć

Osobowość mnoga, czyli potocznie rozdwojenie jaźni jest to zaburzenie, które stało się głównym tematem projektu. Ta odmienność w ciele człowieka charakteryzuje się obecnością co najmniej dwóch autonomicznych i różniących się od siebie osobowości, które naprzemiennie wpływają na zachowanie chorego. Materiał ruchowy odzwierciedla istnienie dwóch charakterów odgrywających tę samą postać. Instalacja, która wpisuje się w stroje ma za zadanie odegrać rolę faktycznych przeszkód dla ruchu, które stanowią przenośną formułę obaw, lęków i stresu dla umysłu człowieka.

Copyright © 2013 Radio Leliwa
Created by EFEKT Biuro Promocji i Reklamy