Sport
autor: Radio Leliwa | 16.04.2018

Sandomierz: 12 medali gospodarzy

270 zawodników reprezentujących 26 klubów z całego kraju zaprezentowało się na Ogólnopolskim Turnieju Karate, który w miniony weekend odbył się w Sandomierzu. Znakomicie zaprezentowali się podopieczni sensei Andrzeja Orłowskiego. Gospodarze w turnieju tym zdobyli 12 medali. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli Filip Gajda, Jan Skobel, Krzysztof Sierant i Wiktor Koryciński. Drugie lokaty zdobyli Aleksandra Skubida i Patryk Pater. Trzecie miejsca Maja Kurosz, Ewa Skubida, Julia Barłożek, Jakub Ćwiacz, Jakub Śmigała i Igor Trojanowski. Jak nam powiedział sensei Andrzej Orłowski sandomierskich zawodników czeka kolejny sprawdzian już w najbliższą sobotę na turnieju w Kielcach. (Marcin Gabrek)