Region
autor: Radio Leliwa | 12.01.2018

Stalowa Wola: MOSiR otwiera obiekty po modernizacji.

Stalowa Wola: MOSiR otwiera obiekty po modernizacji.
Od soboty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli uruchamia pierwsze obiekty sportowe po modernizacji energetycznej. Dyrektor MOSiR-u Robert Nowak:
Baseny są już wypełnione wodą, ale Sanepid jest w trakcie wykonywania niezbędnych dopuszczających badań wodyć. Jeśli badania wyjdą dobrze, to 26 stycznia baseny zostaną otwarte. W związku z modernizacją pływalnia została zamknięta pod koniec września w celu wykonania niezbędnych prac.
...ponieważ w ramach modernizacji energetycznej nie tylko docieplono ściany i wymieniono stolarkę okienną. Wymieniona została instalacja centralnego ogrzewania z węzłami ciepłowniczymi, instalacja elektryczna, zainstalowane solary i panele fotowoltaiczne oraz wentylacja mechaniczna i instalacja odzysku ciepła ze ścieków. Wymieniono ponad 1300 opraw oświetleniowych i położono ponad 13 000 metrów kabli. Jak poinformował dyrektor MOSiR-u, w budynku, który powstał w latach 50. XX wieku i nie przechodził gruntownego remontu a jedynie rozbudowy i dobudowy, wykonawca napotkał wiele przeszkód nie tylko budowlanych ale również tych dotyczących zastosowania różnych materiałów i technologii. (Marta Górecka)
Copyright © 2013 Radio Leliwa
Created by EFEKT Biuro Promocji i Reklamy