Sport
autor: Radio Leliwa | 19.03.2017

Stalowa Wola: Stal znów zremisowała z Elblągiem

Stal Stalowa Wola ponownie zremisowała z Olimpią Elbląg. W meczu 22. kolejki na stadionie przy Hutniczej padły dwa gole, po jednym dla gospodarzy i gości. Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do gości. W drugiej dominującą była Stal, pierwsza bramka należała do Olimpii. W 65. minucie rzut karny wykorzystał Łukasz Pietroń. Nie długo jednak drużyna z Elbląga cieszyła się przewagą bo 2 minuty później wyrównującego gola dla zielono-czarnych strzelił Szymon Jarosz. Mimo kilku jeszcze okazji Stali nie udało się objąć przewagi i zakończyć spotkanie upragnionym zwycięstwem. Remis 1:1 daje Stali Stalowa Wola pierwszy punkt w rundzie wiosennej. Mówi trener Stali Rafał Wójcik:
Szkoleniowiec Stali Stalowa Wola liczy na to, że wreszcie zespół zacznie regularnie punktować. A okazją do tego będzie sobotni mecz na wyjeździe z Rozwojem Katowice. (Marta Górecka)