Kultura
autor: Ewa Wójcik - Lis | 16.04.2018

Tarnobrzeg. Bezpłatne badania, naturalne kosmetyki i żywność, rękodzieło oraz pokazy ćwiczeń zdrowotnych.

Tarnobrzeg.  Bezpłatne badania, naturalne kosmetyki i żywność, rękodzieło oraz pokazy ćwiczeń zdrowotnych.

 

Udał się III Kiermasz Zdrowia i urody w Tarnobrzegu. Ci, który przyszli w niedziele do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu nie pożałowali.

 Mówi pomysłodawczyni i koordynatorka wydarzenia, kierownik Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu, Barbara Zych.

Odwiedzając poszczególne stoiska można było skorzystać z porad medycznych i dietetycznych, a także  z  zabiegów kosmetycznych.  Nie zbrakło punktów ze zdrową żywnością. Jednym z wystawców była Danuta Wójcikowska z tarnobrzeskiej piekarni „Monika”.  – Nie powinniśmy unikać pieczywa, pod warunkiem, że jest robione z naturalnych składników – tłumaczyła.

Kosmetyki przyjazne dla skóry i organizmu to te wyprodukowane również z naturalnych komponentów.  Do używania wyrobów z siarką zachęcała przedstawicielka  Mariola Szafraniec z  z SULPHUR z Buska Zdroju.

Podczas kiermaszu nie zabrakło części rozrywkowej. Zebrani mogli obejrzeć występy artystyczne dzieci oraz pokazy sportowe w tym w  wykonaniu Klubu Fitneska czy Szkoła Tai Chi "Nan Bei - Biały Żuraw".

Copyright © 2013 Radio Leliwa
Created by EFEKT Biuro Promocji i Reklamy