O nas

 
 
Szanowni Słuchacze

 
Radio Leliwa nadaje swój program od 16 października 1992 roku. Jesteśmy pierwszą stacją komercyjną w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły i Sanu. 
 
Obejmujemy zasięgiem obszar leżący około 80 km wokół Tarnobrzega i Stalowej Woli. Docieramy do największych miast w regionie: Stalowa Wola (69 tys. mieszkańców), Tarnobrzeg (50 tys.), Mielec (62 tys.) i Sandomierz (26 tys.). W ten sposób możemy dotrzeć do miliona potencjalnych słuchaczy.


Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Mamy ciągły kontakt ze słuchaczami, a nasi reporterzy relacjonują na bieżąco to, co się dzieje w regionie. Dzięki temu cieszymy się wysoką słuchalnością - 21 do 31 procent, w zależności od pory dnia. Reklamują się u nas wszystkie największe firmy regionu.


Muzyka w Radiu Leliwa to obok lokalnego charakteru programu, nasz największy atut, co sprawia, że docieramy do szerokiego kręgu odbiorców, a najliczniejszą grupę stanowią słuchacze w wieku 20-49 lat. Chcemy by włączając Leliwę mogli się zrelaksować i odpocząć od nie zawsze radosnej rzeczywistości. Muzyka radia Leliwa- co potwierdzają badania - podoba się naszym słuchaczom - gramy piosenki które mimo uplywu lat są przebojami.

 


Radio Leliwa sp. z o.o.

*Tarnobrzeg 104,7 FM,
ul. Wyspiańskiego 12/5
( IV piętro )  
tel.15 823 66 55

*Stalowa Wola 93,5 FM,
Al. Jana Pawła II 25 A
( III piętro ),
tel. 15 843 25 25

*Mielec 102,4 FM,
Al. Niepodległości 12
( II piętro, p.37 ),
tel. 17 773 00 00

 

NIP 867 000 42 05
REGON 830014442
KRS 0000193904

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg
10 1240 2744 1111 0000 3991 0758


Reklama

tel. 15 823 66 55

sekretariat@leliwa.pl

reklama@leliwa.pl

 

 

Stalowa Wola

tel. 15 843 25 25

Marta Górecka

stalowa@leliwa.pl

 

Mielec

tel. 17 773-00-00

Aneta Bochnak

aneta.bochnak@leliwa.pl

 

Tarnobrzeg

Anna Toś

anna.tos@leliwa.pl 

 

Produkcja i emisja jingli, reklam, ogłoszeń

Paweł Łukacz

studio@leliwa.pl

 

Prezes

Bogusław Szwedo

tel. 15 823 66 55

prezes@leliwa.pl

bszwedo@leliwa.pl

 

Księgowość

 
  Monika Sykucka

monika.sykucka@leliwa.pl



Dział Wiadomości

tel. 15 823 66 44

radio@leliwa.pl


Joanna Sarwa Żak

joanna.sarwa@leliwa.pl

Dominika Miś

dominika.mis@leliwa.pl

Iwona Pol

Małgorzata Migacz Figacz

Wojciech Janczura

 

 

Reporterzy

tel. 15 822 00 36


Ewa Wójcik Lis - Tarnobrzeg

reporter@leliwa.pl


Dominik Siatrak - Nowa Dęba,

Baranów Sandomierski,

Gorzyce, Grębów

dominik@leliwa.pl


Marta Górecka - Stalowa Wola,

Nisko, Janów Lubelski

15-843-25-25

marta.gorecka@leliwa.pl


Marcin Gabrek - Sandomierz,

Opatów, Staszów

marcin.gabrek@leliwa.pl

 

Tomasz Łępa - Mielec

mielec@leliwa.pl

tel. 603-197-301


Paweł Galek - Mielec,

Kolbuszowa, Cmolas

pawel.galek@leliwa.pl

 

Prezenterzy/realizujący program

tel. 15   822 33 33

antena@leliwa.pl


Iwona Mazur

iwona.mazur@leliwa.pl

Piotrek Żak

Joanna Kwiatkowska (Żak)

 Wojtek Janczura 
 
 

Audycje autorskie

antena@leliwa.pl

Piotr Duma

Mariusz Wiącek

Piotr Ślusarczyk

Kazimierz Wiszniowski

Adam Wójcik

Tadeusz Gospodarczyk 

Muzyka

Paweł Łukacz

studio@leliwa.pl

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Radio Leliwa
Created by EFEKT Biuro Promocji i Reklamy